PORTALE PARTNERÓW
Idealne stopy na lato

Czas wakacji to najbardziej uwielbiany czas przez wszystkich. Zaczynają się wyjazdy na urlopy, każdy planuje swoje wakacje, gdzie i z kim chce je spędzić. Większość wyjazdów organizowana jest do ciepłych krajów bądź nad morze. Plaże oblegane są przez turystów, chodzą w strojach kąpielowych, w klapeczkach. Nagle w twojej głowie zaczyna rodzić się frustrująca myśl? Czy twoje stopy wyglądają dobrze? Jeśli nie to, co z nimi zrobić? Jak o nie zadbać? Jeśli nurtują cię te pytania, odpowiem na wszystkie.

Jak dbać o stopy?

Stopy jak każda inna część twojego ciała potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Powinny zostać zauważone i dopieszczone. Nie bagatelizuj ich, także potrzebują twojego zainteresowania, aby wyglądały ładnie. Z racji, że rzadko je eksponujesz, to masz je zaniedbać? O nie! Błędne myślenie.

Dzięki prawidłowej pielęgnacji stóp utrzymasz je długo w bardzo dobrej kondycji. Warto zacząć od pedicure, w następującej kolejności.  Zrób sobie odprężającą kąpiel z dodatkiem soli morskiej bądź cytryny. W kolejnym etapie pumeksem usuń zrogowaciały naskórek. Po kąpieli doprowadź paznokcie i skórki to idealnego stanu. Po odbyciu pedicure twoje stopy potrzebują odpowiedniej regeneracji, w tym przypadku sprawdzą się zabiegi regeneracyjne np. za pomocą skarpet złuszczających bądź skarpetek regeneracyjnych o formule termoaktywnej.

Kolejnym etapem dbania o stopy jest codzienna ich pielęgnacja w zaciszu domowym, kremem z odpowiednimi składnikami między innymi: witamin A, E i F, lanolina, odpowiednie stężenie mocznika, olejki.

Biżuteria na kostkę

Piękne stopy możesz eksponować z dodatkiem ładnej i modnej biżuterii. Dobrym pomysłem może być pożądana przez wszystkie panie bransoletka celebrytka. Modna, delikatna i subtelna pokreśli twoje idealne stopy na plaży.